وزش شدید باد گرم موجب خسارت به سقف چند خانه در املش شد. فرماندار املش در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: وزش شدید باد که از صبح امروز در شهرستان املش شروع شده  به سقف یک نانوایی در روستای حاجی آباد و ۳ خانه در روستاهای نرکه ، استاد کلایه و شندر بالنگه […]

وزش شدید باد گرم موجب خسارت به سقف چند خانه در املش شد.

فرماندار املش در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: وزش شدید باد که از صبح امروز در شهرستان املش شروع شده  به سقف یک نانوایی در روستای حاجی آباد و ۳ خانه در روستاهای نرکه ، استاد کلایه و شندر بالنگه املش خسارت وارد کرد.
محمد رنجبر افزود: همچنین بر اثر ورش شدید باد سقف یک واحد کارخانه چایسازی در رانکوه، یک انبار شالی در روستای بالامحله نرکه املش تخریب و تابلوی یادمان شهدای روستای شکرپس هم سقوط کرد.

 

وی تصریح کرد: بلافاصله به ادارات هلال احمر ، بنیاد مسکن، برق ، آبفار و دیگر نهادهای خدمات رسان دستور کمک و مساعت موقتی را برای حل مشکلات صاحبان واحدهای مسکونی صادر کرد

 

فرماندار املش ابراز امیدواری کرد: اقدامات تکمیلی پس از ارائه مدارک و مستندات از سوی ستاد مدیریت بحران شهرستان به استان به منظور دریافت و تخصیص منابع و اعتبارات لازم جهت بهبود وضع منازل مسکونی انجام پذیرد.

لازم به ذکر است خوشبختانه تاکنون در این حوادث تلفات جانی گزارش نشده است.