08:07

1402/01/05

خسارت دو میلیارد ریالی تندباد درشهرستان املش

وزش تندباد شدید در شهرستان املش دو میلیارد ریال خسارت برجای گذاشت.

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه یونس محمودی  با اعلام این خبرگفت: وزش تندباد شدید کم سابقه دیشب و امروز باعث تخریب سربندی دو واحد مسکونی در شهر رانکوه به میزان پنجاه درصد و دو واحد دیگر در همین شهر به میزان ده درصد شد.

وی افزود: شدت وزش تند باد سحرگاه و صبح امروز به حدی بود که بخشی از بهارخواب یک ساختمان مسکونی را در شهر رانکوه منجر به پرتاب پنجاه متر آن سوی خیابان نمود که هنگام سقوط به یک ماشین سواری پژو 405 اصابت کرد و شیشه عقب آن به کلی ازبین رفت.

محمودی تصریح کرو:در حادثه دیگر ناشی از شدت وزش تندباد صبح امروز پس کنده شده بخشی از شیروانی یک واحد مسکونی به حیاط همسایه مجاور پرتاب شد که هنگام سقوط روی خودروی سواری از نوع تی با فرود آمد و باعث تخریب اتاق ماشین شد.

فرماندار املش بیان داشت: در اتفاق دیگر بر اثر سقوط درخت در حاشیه پارک میرزا کوچک خان مرکز شهر املش بر روی یک خودرو منجر به آسیب آن شد و در روستای اسماعیل گوابر سربندی یک واحد طویله هم تخریب شده ولی در تمام این اتفاقات هیچ کس آسیب ندیده است.

محمودی گفت: در این حادثه طبیعی کم سابقه به تأسیسات برق رسانی از جمله پنج تیر برق فشار 20 کیلوولت و 3 تیر برق فشار ضعیف در روستاهای اربوداردشت، سوخته کیش، درزی گوابر، چپرکلایه و تازه آباد گرکرود آسیب جدی وارد شد و برای لحظاتی باعث قطع برق این مناطق شد که با حضور به موقع مأموران امور توزیع برق املش رفع شد.

فرماندار املش خسارت وزش شدید تندباد امروز در این شهرستان تاکنون دو میلیارد ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *