رئیس اداره محیط‌ زیست آستانه اشرفیه گفت: امروز یک پیرزن در یکی از روستا‌های آستانه اشرفیه بعد از بازگشت از محل کار خود به منزل، مورد حمله یک سگ قرار گرفت.     به گزارش رانکوه نیوز، جعفر میرزایی رئیس اداره محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه، با اشاره به مرگ یک زن ۸۰ ساله بر […]

رئیس اداره محیط‌ زیست آستانه اشرفیه گفت: امروز یک پیرزن در یکی از روستا‌های آستانه اشرفیه بعد از بازگشت از محل کار خود به منزل، مورد حمله یک سگ قرار گرفت.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، جعفر میرزایی رئیس اداره محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه، با اشاره به مرگ یک زن ۸۰ ساله بر اثر حمله سگ، گفت: امروز یک پیرزن در یکی از روستا‌های آستانه اشرفیه بعد از بازگشت از محل کار خود به منزل، مورد حمله یک سگ قرار گرفت و به زیر پل کشیده شد، که متأسفانه به علت عدم توان جسمانی فوت شده است.

 

او با اشاره به هار بودن این سگ افزود: این سگ قطعاً هار بوده، زیرا یک سگ غیرهار قطعاً چنین حمله‌ای نمی‌کند و باید اقدامات لازم جهت جلوگیری از وقوع چنین اتفاقاتی انجام شود.

 

ریس اداره محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه یک تیم عملیاتی برای پیدا شدن این سگ تشکیل شده، تصریح کرد: سگ موردنظر بعد از حمله فرار کرده و یک تیم عملیاتی تشکیل شده، ولی، چون به تاریکی شب برخوردیم از صبح فردا کار پیدا کردن این سگ را ادامه می‌دهیم.

 

میرزایی با اشاره به اقدام موردنظر در صورت پیدا شدن سگ حمله‌کننده، افزود: چون این سگ احتمالاً دارای صاحب است، باید آن را پیدا کنیم و با هماهنگی نهاد‌های مربوطه اقدامات لازم جهت جلوگیری از اتفاقات احتمالی آینده صورت می‌گیرد.

منبع فارس