‍ فرماندار شهرستان رودسر گفت : حفظ آرامش روانی مردم در برابر حوادث و تهدیدات دشمن یکی از مهمترین وظایف پدافند غیرعامل در سطح جامعه بشمار می رود شورای هماهنگی پدافند غیر عامل شهرستان رودسر برگزار شد     به گزارش خبرنگار  رانکوه نیوز ؛ حسین اسمعیل پور عصر روز شنبه در نشست شورای هماهنگی […]

‍ فرماندار شهرستان رودسر گفت : حفظ آرامش روانی مردم در برابر حوادث و تهدیدات دشمن یکی از مهمترین وظایف پدافند غیرعامل در سطح جامعه بشمار می رود

شورای هماهنگی پدافند غیر عامل شهرستان رودسر برگزار شد

 

 

به گزارش خبرنگار  رانکوه نیوز ؛ حسین اسمعیل پور عصر روز شنبه در نشست شورای هماهنگی پدافند غیرعامل این شهرستان گفت : تلاش کنیم با بهره گیری ازظرفیت وتوانمندیهای موجود باتمام توان از آمادگی لازم برای پیشگیری و مواجهه با هرگونه حوادث و تهدیدات احتمالی برخوردارگردیم .

 

وی خاطر نشان کرد : آنچه می تواند در تحقق اهداف و برنامه ها یاری رسان باشد نگاه جمعی و همگانی است .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر بر ضرورت توجه به امر آموزش و پژوهش در حوزه پدافند غیر عامل تاکید کرد و گفت  : آموزش و پرورش و دانشگاهها در این زمینه برنامه مدون و پویا را در دستور کار قرار دهند .

 

وی در ادامه به دو راهکار مهم در امر مقابله با حوادث و تهدبدات احتمالی اشاره کرد و افزود : گسترش و توسعه آموزش و پژوهش و ارائه الگوهای فرهنگی غنی اسلامی و ایرانی در حوزه پدافند غیر عامل دو راهکار موثر در تقابل با حوادث و جنگ های روانی دشمن بشمار می رود که این امر مستلزم شناخت نقاط ضعف و قوت و استفاده بهینه از همه ظرفیت ها ، توانمندی ها در سطوح مختلف جامعه است .

 

فرماندار شهرستان رودسر ادامه داد : یکی از مهمترین وظایف پدافند غیرعامل حفظ آرامش روانی مردم در برابر حوادث و تهدیدات دشمن است که توجه ویژه به این امر مهم بسیار ضروری است .

 

وی در پایان از همه دستگاهها خواست نسبت به تهیه برنامه ها و ارائه راهکارهای مناسب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از حوادث غیر مترقبه اقدام لازم را بعمل آورند  .