عروس و داماد رشتی با حضور در پای صندوق رأی در سرنوشت کشور خود سهیم شدند.   به گزارش صبح رانکوه، انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه رشت و رودبار همچنان ادامه دارد و کسانی که تاکنون موفق به رأی دادن نشده‌اند در این ساعت به طرف صندوق‌های اخذ رأی می‌روند […]

عروس و داماد رشتی با حضور در پای صندوق رأی در سرنوشت کشور خود سهیم شدند.

 

به گزارش صبح رانکوه، انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه رشت و رودبار همچنان ادامه دارد و کسانی که تاکنون موفق به رأی دادن نشده‌اند در این ساعت به طرف صندوق‌های اخذ رأی می‌روند تا در این حماسه مردمی شرکت کنند.

عصر امروز یک عروس و داماد پس از مراسم عقد خود به شعب اخذ رأی در فرمانداری رشت رفتند و رأی خود را به صندوق انداختند.

به گزارش فارس،برای شهرستان رشت ۲۰۴ شعبه شهری و ۳۲۰ شعبه روستایی مستقر شده که آرای مردم در دور دوم انتخابات را جمع‌آوری می‌کنند.

برای این مرحله از انتخابات در رشت و رودبار ۶۴۳ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده که از این تعداد، ۱۱۹ شعبه اخذ رأی در شهرستان رودبار شامل ۵۷ شعبه شهری و ۶۲ روستایی و ۵۲۴ شعبه است.

در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۷۶۷ هزار و ۶۲۰ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات شهرستان‌های رشت و رودبار بوده که از این تعداد، ۶۹۲ هزار و ۷۷۸ نفر در شهرستان رشت و ۷۴ هزار و ۸۴۲ نفر در شهرستان رودبار هستند.

در این مرحله حدود ۲ هزار نفر رأی اولی هستند و ۱۵ هزار نفر به طور مستقیم در امر برگزاری انتخابات دو حوزه رشت و رودبار مشارکت داشته‌اند./ فارس