مدیر عامل شرکت  چای نوبر گفت: شرکت چای نوبر امسال در سومین سال متوالی در سیزدهمین نمایشگاه و همایش بین‌المللی صنعت چای که  با حضور بازرگانان چای ایرانی و خارجی درسالن دریای نورهتل  استقلال تهران  برپا می شود شرکت می کند.     قاسم رضاییان در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه اظهار داشت:با استعانت از خداوند متعال […]

مدیر عامل شرکت  چای نوبر گفت: شرکت چای نوبر امسال در سومین سال متوالی در سیزدهمین نمایشگاه و همایش بین‌المللی صنعت چای که  با حضور بازرگانان چای ایرانی و خارجی درسالن دریای نورهتل  استقلال تهران  برپا می شود شرکت می کند.

 

 

قاسم رضاییان در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه اظهار داشت:با استعانت از خداوند متعال امسال در سومین سال متوالی با هدف شناساندن چای ایرانی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی چای حضور خواهیم داشت .

وی افزود: بعد از توفیقات و استقبال گسترده هموطنان و کارشناسان داخلی از حضور شرکت چای نوبر در سال گذشته امسال نیز تصمیم به حضور پررنگ تر گرفتیم و منتظر دیدار همه دست اندرکاران و کارشناسان و دلسوزان تولید داخلی در غرفه چای نوبر هستیم.

رضاییان خاطر نشان کرد: ، غرفه چای نوبر در این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ آبان ۹۴  از ساعت ۱۶ لغایت ۲۰  پذیرایی بازدیدکنندگان می باشد.

بنر-چای-نوبر-در-نمایشگاه-چای-1