نمایشگاه نقاشی نقش خیال با هدف کمک به سیل زدگان به ایستگاه پایانی رسید.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، نمایشگاه نقاشی خانم زهره یوسف زاده با عنوان نقش خیال که مورد استقبال هنردوستان واقع شده بود، به کار خود پایان داد. سید عباس موسوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در  […]

نمایشگاه نقاشی نقش خیال با هدف کمک به سیل زدگان به ایستگاه پایانی رسید.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، نمایشگاه نقاشی خانم زهره یوسف زاده با عنوان نقش خیال که مورد استقبال هنردوستان واقع شده بود، به کار خود پایان داد.

سید عباس موسوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش در  حاشیه اختتامیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت : عواید حاصل از فروش این نمایشگاه به سیل زدگان اختصاص پیدا کرده است و طی مراسمی به رییس بهزیستی شهرستان املش تحویل داده شد تا صرف کمک به استان های سیل زده شود.

وی افزود: با توجه به نام گذاری سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، این اداره با رویکرد و هدف راه اندازی اقتصاد فرهنگ، دنبال برداشتن گام هایی هرچند کوچک به سوی رونق تولید در بخش فرهنگ و هنر می باشد، لذا برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی هنرمندان و فروش آثار آنها نیز در این راستا می باشد.