05:27

1401/11/18

حذف جرائم رانندگان دارای برگه تردد

به گزارش رانکوه نیوز  از رشت، هم‌زمان با شروع موج سوم کرونا در کشور و در تبعه آن افزایش میزان فوتی و ابتلا ناشی از کرونا ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا کشور در اوایل آذرماه تشکیل جلسه داده و محدودیت‌هایی را در کشور اعمال کردند.

طبق مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا کشور از هفته اول آذرماه ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرستان‌های قرمز و نارنجی ممنوع و خودروها در صورت به شهرهای قرمز یک‌میلیون و شهرهای نارنجی با جریمه ۵۰۰ هزارتومانی مواجه می‌شدند.

ولی اجرای این طرح برای برخی از کارکنان ادارات دولتی و همچنین شرکت‌های خصوصی و دولتی مشکلاتی را ایجاد و خودروهای آنان به دلیل تفاوت محل سکونت و کار با جریمه‌های بسیار زیادی روبه‌رو شدند.

به همین منظور این افراد برای جلوگیری از جریمه شدن میلیونی باید به سایت فرمانداری شهر خود رجوع کرده و برای تهیه برگه تردد اقدامات لازم را انجام دهند، ولی برخی از مردم باوجود داشتن برگه تردد همچنان برای آنان جریمه صادر می‌شود.

به همین منظور رئیس پلیس راهور گیلان می‌گوید کسانی که برگه تردد داشته و برای آنان همچنان جریمه صادر می‌شود به‌هیچ‌عنوان نگران نبوده و به پلیس راهور مراجعه نکنند.

به گفته امیر طالبی، پلیس راهور به‌زودی تاریخی را اعلام و افرادی که با جریمه مواجه شدند مدارک خود را تحویل همکاران ما داده و در صورت موافقت کمیسیون جریمه آنان صفر می‌شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *