رئیس  آموزش و پرورش املش طی جوابیه‌ای علت انتقال حوزه تصحیح امتحانات نهایی به شهرستان رودسر را بیان نمود.     قاسم احمد پور  د  گفتگو با رانکوه نیوز  اظهار داشت :اداره کل آموزش و پرورش استان دارای ۱۷ اداره منطقه ای مستقر دربخش ها،۱۵مدیریت مستقر آموزش و پرورش در شهرستانها ودوناحیه آموزش و پرورش […]

رئیس  آموزش و پرورش املش طی جوابیه‌ای علت انتقال حوزه تصحیح امتحانات نهایی به شهرستان رودسر را بیان نمود.

 

 

قاسم احمد پور  د  گفتگو با رانکوه نیوز  اظهار داشت :اداره کل آموزش و پرورش استان دارای ۱۷ اداره منطقه ای مستقر دربخش ها،۱۵مدیریت مستقر آموزش و پرورش در شهرستانها ودوناحیه آموزش و پرورش درمرکز استان دارد.

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان دارای دوازده حوزه تصحیح امتحانی است که در شهرهای پرجمعیت مستقرهستند، افزود:دربرخی شهرها حوزه های امتحانات نهایی شهریور و دی ماه کمتر هم می شود.

 

احمدپور افزود :در شهرستان لنگرود که جمعیت دانش آموزی وجود دارد هم اتفاق افتاد و حوزه تصحیح این شهرستان با رودسر تجمیع شد.رئیس آموزش و پرورش املش در ادامه یکی از دلایل تجمیع حوزه های امتحانی در شهرستان های دیگر را جلوگیری از هزینه های زیاد عنوان کرد و افزود:علاوه بر شهرستان املش،شهرستان های سیاهکل،شفت،ماسال و رضوانشهر نیز که دارای جمعیت دانش آموزی کمتری دارند از این حیث مثتسنی نبوده و حوزه تصحیح امتحانی ندارند.

 

رئیس آموزش و پرورش املش همچنین با بیان اینکه ما در شهرستان املش هم حوزه تصحیح داشتیم و هم حوزه برگزاری کنکور افزود:در شهرستان املش بعلت مهاجرت شهروندان با کمبود دانش آموزان مواجه شدیم که باعث انتقال یافتن این حوزه ها به شهرستان رودسر شد.

 

وی درجواب به اینکه برگه های شهرستان املش سختگیرانه تصحیح می شوند افزود:این جمله از اساس غلط است چون برگه های حوزه تصحیح فاقد سربرگ هستند ومشخص نمیشودکه مربوط به کدام دانش آموز است.