معاون سیاسی و امنیتی فرماندار املش از جمع‌آوری ۷۵ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی توسط ستاد اربعین این شهرستان در سال گذشته خبر داد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، رحمت حیدری نژاد در جلسه هماهنگی ستاد اربعین  اظهار کرد: توسط ادارات شهرستان املش کمک های خوبی جمع آورری شد که در […]

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار املش از جمع‌آوری ۷۵ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی توسط ستاد اربعین این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، رحمت حیدری نژاد در جلسه هماهنگی ستاد اربعین  اظهار کرد: توسط ادارات شهرستان املش کمک های خوبی جمع آورری شد که در قالب کمک های نقدی و غیرنقدی بر اساس درخواست های ارائه شده از سوی ستاد عتبات عالیات بوده است.

 

 

وی درادامه ضمن تشکر از زحمات همه مسوولین نهادها و مردم شهرستان کل مبلغ کمک مردم شهرستان و نهادهای دولتی به موکب های اربعین (نقدی و غیر نقدی) را ۷۵میلیون تومان اعلام کرد و گفت:این امر نشان دهنده این است که همه دوستان وعلاقه مندان به ابا عبدا….الحسین (ع)در این مسیرگام برداشتند.

 

حیدری نژاد همچنین با بیان اینکه حساب جاری که اعلام شده است کمک های نقدی را میتوان به حساب واریز کرد تا برای سالهای بعد هم بتوانیم استفاده نماییم.