جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت با حضور بخشدار رانکوه  و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان املش در بخشداری این بخش برگزار شد.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، محمد جواد حسن پور بخشدار رانکوه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، هفته خبرنگار و سالروز ورود آزادگان اظهار داشت: هفته دولت یادآور شهادت […]

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت با حضور بخشدار رانکوه  و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان املش در بخشداری این بخش برگزار شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، محمد جواد حسن پور بخشدار رانکوه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، هفته خبرنگار و سالروز ورود آزادگان اظهار داشت: هفته دولت یادآور شهادت شهیدان رجایی و باهنر است، شخصیت هایی که از تمام توان خود برای خدمت به مردم استفاده کرده و جانشان را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی نثار کردند.

 

 

وی افزود: در بخش رانکوه  نیز ستاد گرامیداشت هفته دولت به منظور هماهنگی و تعامل برای بزرگداشت این هفته تشکیل و برنامه های مختلفی پیش بینی شده که با همفکری و ارائه پیشنهادات از سوی مدیران ادارات اجرا خواهند شد.

 

 

بخشدار رانکوه از گلباران مزار شهدای رانکوه در اولین روز از هفته دولت به همراه مسولین، افتتاح راهدار خانه خصیل دشت املش با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون توان و اشتغال زایی برای چهار نفر،گاز رسانی به ۴ روستای ییلاقی امام ،کاکرود،بویه و سیاه خلک از بخش رانکوه با اعتباری بالغ بر ۲.۵میلیارد تومان و بهره مندی۵۰۰ خانوار،افتتاح سالن حمام کنه در منطقه اربوداردشت خبر داد.

 

 

وی ادامه داد:  افتتاح گلزار شهدای رانکوه با اعتبار بالغ بر ۵۰ میلیون تومان، بهره برداری و بسته بندی انواع چای طعم دهنده توسط شرکت کشت و صنعت نوبر، افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان در رانکوه، افتتاح مسکن مددجویی در روستای جیرگوابر از اهم پروژ های بخش رانکوه  هستند که در هفته دولت بهره برداری می رسد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: تعداد پروژه های قابل افتتاح و برآورد ریالی میزان اعتبار تخصیص یافته برای اجرای پروژه ها و همچنین برنامه های جانبی هفته دولت متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

خبرنگار و عباس : عزیز عابدی