19:41

1403/02/31

جلسه ستاد سالروز ارتحال امام راحل و حادثه ۱۵خرداد شهرستان املش برگزارشد

256

 

فرماندار املش گفت: تبیین اندیشه ها و سیره بنیانگذار جمهوری اسلامی برای قشرهای جامعه بویژه نسل جوان، آینده نظام اسلامی را بیمه می کند.

 به گزارش جیرگوابرنیوز،ˈمهدی جعفریˈ روز یکشنبه در جلسه ستاد سالروز ارتحال امام راحل و حادثه ۱۵خرداد با بیان اینکه مسوولان دست اندرکار برای گرامیداشت این ایام برنامه های خود را ارایه دهند، افزود: امام خمینی(ره) با اشرافیت بر مسائل قرآنی و دینی، رهبری یک کشور را بر عهده گرفت تا این مردم در سایه دینمداری، کارهای اجتماعی، سیاسی، فرهنگی را در ابعاد مختلف پی بگیرند و توسعه کشور را بر مبنای اصول دینی هدایت کنند.

وی وجه ممیزه اصلی این انقلاب با انقلاب های دیگرجهان را دینی و مردمی بودن این انقلاب بر شمرد، و افزود: وجاهت، اشرافیت، مشروعیتی که امام (ره) به انقلاب و کشور در خصوص مسائل دینی، اجتماعی و سیاسی داشتند، توانستند چنین حرکت بزرگی را به ثمر برسانند.

فرمانده سپاه املش در ادامه این نشست گفت: همه مسوولان باید تلاش کنند تا خدمتگزاری به مردم را آنطوری که امام راحل (ره) بر آن تاکید داشته و پیشگام انجام آن بودند، ادامه دهند.

سرهنگ ˈداریوش خوشحالˈ با بیان اینکه اگر تدابیر حکیمانه امام(ره) نبود ما امروز این وضعیت مطلوب را نداشتیم، افزود: همه در مقابل این تدابیر و جانفشانی های شهیدان و ایثارگران مسوول هستیم.

وی در ادامه اعزام هفت اتوبوس برای کاروان مرقد مطهر امام(ره) و اعزام ۲۴نفر پیاده از املش به آن مرقد مطهر از برنامه های دیگر این نهاد در گرامیداشت سالروز ۱۴خرداد ذکر کرد./ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *