09:07

1402/09/17

جشن شكرگزاری (خرمن) در رودسر برگزار شد./عکس

شهردار رودسر

با آغاز  فصل برداشت برنج و به شکرانه این نعمت الهی و به یمن و مبارکی محصول خوب برنج جشن شکرگزاری برنج   توسط شهرداری رودسر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه در ابتدای این مراسم شهردار رودسر با بیان اینکه ساحل یکی از بهترین فرصت های موجود برای ورود بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری است و امروز نوار ساحلی رودسر با تدابیر اندیشیده شده از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر و اعضای شورای تامین با ایجاد محیطی آرام به همراه امکانات رفاهی و طرح سالمسازی بستری آماده برای حضور خانواده های شهروندان محترم، مسافران و گردشگران میباشد. و تمام تلاش شهرداری بر این است تا با ایجاد فضای سالم محیط آرام و با نشاط را برای مردم عزیز فراهم می نماید. وی افزود : متاسفانه سالیان گذشته ساحل رودسر به دلایل گوناگون مسدود بوده و دسترسی به آن برای شهروندان و مسافران به سهولت امکان پذیر نبود ساحل متعلق به همه مردم است و تلاش میکنیم در این راستا منافع مردم را بر هر امر دیگری ترجیح دهیم . قنبرزاده تصریح کرد: با اجرای برنامه های فرهنگی عمرانی برای آینده رودسر افق روشنی را پیش بینی میکنیم .

گفتنی است در این مراسم مراسمی چون جشن عروس بران ،عروس گوله ، طنز ، اجرای موسیقی سنتی اصیل گیلانی ، اجرای نمادین آیین گیلان توسط گروه دیلمون ،نمایش ، نورافشانی برگزار گردید.

جشن-خرمن1 جشن-خرمن2 جشن-خرمن3 جشن-خرمن4 جشن-خرمن6 جشن-خرمن7

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *