22:17

1402/12/11

جشنواره غذاهای بومی و محلی در املش برگزارشد.

در هشتمین روز از ایام ا… دهه فجر چندین پروژه های عمرانی و فرهنگی با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان املش به بهره برداری رسید.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ با حضور یونس محمودی فرماندار و مدیران ادارات و نهادهای دولتی و به همت مسئولان و شهروندان املشی جشنواره غذاهای بومی و محلی و نمایشگاه آثار و صنایع دستی در محل کانون تربیتی ، فرهنگی معصومیه(س) برگزارشد.
دکتر محمودی در ابتدای بازدید از جشنواره غذاهای بومی و محلی گفت : دهه فجر یادآور جانفشانی های ملت هوشیار وبیدار ایران اسلامی است.

فرماندار شهرستان تصریح کرد : حضرت امام خمینی(ره) بعنوان بنیانگذار نهضت با دمِ مسیحایی خود روح تازه ای به کالبد ملت مسلمان ایران دمید و مردم نیز با پیروی از امام و مقتدای خود و تأسی از قیام خونین عاشورا توانستند دست طاغوت و یزیدیان زمان را از سر میهن عزیز اسلامی کوتاه و قطع نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با شگفت انگیز خواندن انقلاب امام افزود : حضرت امام خمینی(ره) با انقلاب خود جهان را شگفت زده کرد ، غرب را لرزاند و عرب را در تنگناه افکند و خود مسئله روز جهان شد.

وی در ادامه با اشاره به توانمندی های ملت ایران بیان داشت : ملت بزرگ ایران همواره نشان داده اند که خواهان پیشرفت هستند آنچنان که تاکنون به همه جهانیان ثابت کرده اند.

در ادامه یونس محمودی فرماندار املش بهمراه جمعی از مسئولین شهرستان از جشنواره غذاهای بومی محلی و نمایشگاه آثار و صنایع دستی بازدید بعمل آوردند و پس از آن طرح ها و پروژه هایی را در سطح شهر و روستاها بشرح ذیل به بهره برداری رساندند.

افتتاح یک کـــــــیلومتر راه داخل بافت روستای سفیدداربن با اعتباری به مبلغ 224 م تومان

افتتاح پروژه مقاوم سازی مرکز بهداشت درمان شبخوسلات با اعتباری به مبلغ 110 میلیون تومان

افتتاح ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی روستای پایین محله نرکه با قدرت آبدهی 25 لیتر در ثانیه برای 200 هکتار اراضی کشاورزی با اعتباری به مبلغ 14 میلیون تومان از جمله طرح ها و پروژه های افتتاحی هشتمین روز از دهه مبارکه فجر در شهرستان املش بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *