رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش از اجرای طرح نشاط معنوی  در  ۲۰ امامزادگان  رودسر و املش خبر داد     حجت الاسلام عباس خوبرو در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت : طرح نشاط معنوی از ۱۶ تیر آغاز و تا پایان مرداد ماه ۹۸ […]

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش از اجرای طرح نشاط معنوی  در  ۲۰ امامزادگان  رودسر و املش خبر داد

 

 

حجت الاسلام عباس خوبرو در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت : طرح نشاط معنوی از ۱۶ تیر آغاز و تا پایان مرداد ماه ۹۸ در ۲۰ بقعه متبرکه شهرستان های رودسر و املش اجرا می شود.

 

وی با بیان اینکه این طرح برای رده سنی ۷ تا ۱۸ سال برگزار می شود، و کلاس های مختلف آموزشی شامل آموزش زبان انگلیسی  و تقویتی و احکام و معارف اسلامی و سبک زندگی اسلامی قرآنی و سفالکاری و… و اردوهای درون استانی و برون استانی از برنامه‌های طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت جوانان در امامزادگان می باشد .

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش خاطرنشان کرد: طرح نشاط معنوی در حوزه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی اجرا می شود.

 

وی هدف از اجرای این طرح را اعتلای فرهنگ معارف اسلامی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و تقویت باورهای دینی دانش آموزان و کسب مهارت های سبک زندگی اسلامی و تربیت اخلاقی اعلام کرد.
.