فرماندار املش از جذب ۱میلیاردتومان اعتبار برای آبرسانی بالادست شهرستان املش خبر داد     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ دکتر محمودی فرماندار املش در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان ، پرداختن به رفاه ،نیازمندیها ومایحتاج عمومی مردم در وقوع حوادث را از سوی هریک از دستگاهها بعنوان روسای کمیته پدافند غیرعامل را یکی […]

فرماندار املش از جذب ۱میلیاردتومان اعتبار برای آبرسانی بالادست شهرستان املش خبر داد

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ دکتر محمودی فرماندار املش در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان ، پرداختن به رفاه ،نیازمندیها ومایحتاج عمومی مردم در وقوع حوادث را از سوی هریک از دستگاهها بعنوان روسای کمیته پدافند غیرعامل را یکی از ضروریات مهم دانست و افزود:مطالعه دقیق مفاد صورت جلسات یکی ازمهمترین وظایف شما مدیران است.

 

وی همچنین از ضرورت دستیابی مردم به مدیران ستاد بحران شهرستان در ساعات اولیه وقوع حوادث سخن گفت وافزود:اطلاعات جامع در شهرداریها و بخشداری ها در دسترس باشد.

فرماندار املش افزود:توسعه ،تجهیز و بازسازی ماشین الات نیروهای صفی،شهرداران ودهیاران با امکانات موجود فراهم شود.

وی درادامه دهیاران را بعنوان مدیران بحران محلی برشمرد وافزود: با توجه به نزدیکی فصل پاییز از امروز از همه دهیاران و بخشداران و شهرداران میخواهم تا زیرساخت های ستاد بحران را فراهم نمایند.

فرماندار املش در ادامه از همه دستگاههای اجرایی شهرستان ،بخش ودهیاران خواست تا نقاط حادثه خیز را بهنگام نمایند وبا تعامل وهمکاری هم در ستاد بحران پیشگیرهای لازم را جهت وقوع حوادث داشته باشند.

 

دکترمحمودی درپایان اظهار داشت:در حوزه آب دوکار انجام شده است و برای پیشگیری از هرگونه قطع آب متوالی در حوزه بالادست درحال حاضر ۱میلیاردتومان اعتبار جذب شده است و باعث می شود  ۵درصد میزان دبی آب درچاههای شهر افزایش پیدا کند و همچنین ضمن تشکر از بخشدار املش در خصوص مطالعات انجام گرفته در خصوص حفر چاه  در روستای خرشتم انشاا…بزودی اجرایی خواهد شد.