رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری جام خوشه چین ۹۸ خبر داد.       تابار در حاشیه برگزاری فینال این بازیها در گفتگو با رانکوه نیوز اظهار داشت : جام خوشه چین از برنامه های ورزشی در تابستان می باشد که در قالب مسابقات فوتبال در رده نوجوانان در روستای پیش […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری جام خوشه چین ۹۸ خبر داد.

 

 

 

تابار در حاشیه برگزاری فینال این بازیها در گفتگو با رانکوه نیوز اظهار داشت : جام خوشه چین از برنامه های ورزشی در تابستان می باشد که در قالب مسابقات فوتبال در رده نوجوانان در روستای پیش بیجار املش با همکار ی اداره ورزش و جوانان املش، تربیت بدنی شهرستان ،شورای اسلامی و دهیاری روستای پیش بیجار برگزار شد.

 

 

وی افزود:  این دوره از مسابقات با شرکت پنج تیم هیات فوتبال املش، کشاورز املش،شهدای کهنه گوراب پیش بیجار ، شهدای لگموج و تک ستاره ممتاز شلمان به میزبانی روستای پیش بیجار از روستاهای بخش مرکزی املش برگزار شد.

 

تابار اضافه کرد: در پایان  این مسابقات تیم های تک ممتاز شلمان ، کشاورز املش و شهدای پیش بیجار کهنه گوراب به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. و تیم هیات فوتبال املش تیم اخلاق این مسابقات انتخاب شد و با اهدای کاپ و جوایز از آنان تجلیل به عمل آمد.