23:27

1403/03/08

ثبت 543فقره پرونده برای دریافت تسهیلات کرونا دراملش

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، علیرضا نصرتی در جلسه کارگروه اشتغال سرمایه گذاری واشتغال با بیان اینکه رصد اشتغال در شهرستان بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد افزود:50درصد ظرفیت اشتغالزایی تحقق پیدا کرده است وانشاا….با پیگیری های دستگاههای اجرایی این امر تحقق پیدا کند.

وی درادامه به بحث بیماری کرونااشاره داشت وگفت:14رسته اصلی از شیوع بیماری کردنا آسیب دیده اندکه این 14رسته در کل استان 420میلیارد تومان درخواست تسهیلات داشتند که ازاین 420میلیارد تومان سهم شهرستان املش 4/2میلیارد بوده است که خیلی کم می باشد.

سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان همچنین با بیان اینکه ظرفیت بنگاههای اقتصادی شهرستان توان تقاضا را نداشتند افزود:از 4/2میلیارد تومانی که برای شهرستان املش درخواست شده است 543پرونده وبا تصویب اشتغال 504شغل بوده است.

وی تصریح نمود:3میلیاردو700میلیون تومان اعتباراز 4میلیاردو 200میلیون تومان پرداخت شده است که معال 87درصد می باشدکه شهرستان املش در جایگاه پنجم قرار دارد.

نصرتی با اشاره به اینکه اکثر طرح ها در بانک ملی متمرکز شده است اظهار داشت:مهمترین مشکلی که بانکها عنوان میکنند عدم مراجعه می باشدکه همین جا از دستگاههای محترم اجرایی میخواهیم که جهت رفع مشکل پیگیر باشند.

وی همچنین از مدیران بانک های ملی خواست تا جذب اعتبارات را تا پایان ماه گشایش دهند افزود:انتظار ما اینست که از فارغ التحصیلان بعنوان کارورز در بنگاه اقتصادی جذب شوند تا بتوانند از حمایت های دولتی استفاده نمایندکه این امر نیاز به اطلاع رسانی و بررسی دارد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *