امام جمعه شهرستان لنگرود در جلسه فرهنگ عمومی با بیان اینکه جلسه فرهنگ شورای عمومی باید وارد متن زندگی و سبک فرهنگ مردم شود افزود:مساله فراغت یکی از صفحات زرین زندگی افراد است و لحظاتی است که با روز مرگی وبیهودگی و بی حوصله گی تفاوت زیادی دارد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، […]

امام جمعه شهرستان لنگرود در جلسه فرهنگ عمومی با بیان اینکه جلسه فرهنگ شورای عمومی باید وارد متن زندگی و سبک فرهنگ مردم شود افزود:مساله فراغت یکی از صفحات زرین زندگی افراد است و لحظاتی است که با روز مرگی وبیهودگی و بی حوصله گی تفاوت زیادی دارد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام سلیمانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود:گذراندن اوقات فراغت بنحو مطلوب با ایجاد برنامه های هنری،فرهنگی و کاربردی به برنامه ریزی ،محتوا بخشی اولیاء ،دست اندرکاران ،اولیای مدارس،دانشگاهها،سازمان تبلیغات و فنی حرفه ای بستگی داردو بسیار مهم هستند.

 

وی  با اشاره به اینکه باید ذهن ، خلاقیت ،ایده های نو دانش آموزان را تقویت کنیم و استعدادهایشان را درخشانتر نماییم افزود:آموزش و پرورش شهرستان لنگرود دراین سالها اقدامات و کارهای فرهنگی خوبی را درایام تعطیلات و اوقات فراغت ترتیب داده است که جادارد تشکرویژه نمایم.

 

خطیب جمعه لنگرود با بیان اینکه امسال ۷۰۰نفر دختر در کانون فرهنگی غدیر ثبت نام کرده اند و اکنون درحال مصاحبه هستند خاطرنشان کرد: طبق آمار رسیده از۱۵ مصاحبه کننده ۱۰بچه ،بچه های طلاق هستند که بسیار نگران کننده است.

 

سلیمانی افزود:فضاهای مجازی در افراد رخنه کرده است و مادران دچار نگرانی شده اند بنابراین مادران علاقمندهستند که بچه هایشان به کلاس های دینی و فرهنگی روی آورند.

 

وی در پایان به برگزاری جشنواره ها و سواحل اشاره داشت و گفت:انشاا.. به همکاری طلاب و دانشجویان برنامه های خوبی را درسواحل برگزار خواهیم کرد.

 

خبرنگار عکاس : ابوالفضل شکری