16:11

1403/01/31

تیم هسته ای کشورمان با حکمت، عزت و مصلحت مذاکرات را به پیش می برند.

تقی-روحانی

امام جمعه شهرستان املش گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با حکمت، عزت و مصلحت مذاکرات را به پیش می برند.

به گزارش  صبح رانکوه، به نقل از ایرنا  حجت الاسلام و المسلمین ˈتقی روحانیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه املش، با تجلیل از تیم خستگی ناپذیر مذاکره کننده کشورمان در ژنو افزود: آنها با تلاش خود مشغول مبارزه با نمایندگان استکبار هستند و مطمئن باشید این جهادگران با حکمت، عزت و مصلحت این مذاکرات را به پیش خواهند برد و به حق مسلم ملت ما که همان استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای است، خواهند رسید.

وی با اشاره به سخنان عمیق و تاریخی مقام معظم رهبری در دیدار اخیر مسوولان و کارگزاران نظام با معطم له ادامه داد: دشمن از دو راه ملت ما را تهدید می کند یکی تهدید نظامی، دیگری تحریم اقتصادی و دشمن در هر دو جبهه از ما شکست خواهد خورد.

امام جمعه املش در ادامه سخنانش افزود: این روزها صحنه های دلخراشی را در غزه شاهدیم که اسرائیلی های وحشی از هوا و دریا و زمین مردم بی گناه غزه را آماج گلوله های خود قرار داده اند.

وی با انتقاد از دولت های مدعی حقوق بشر بیان کرد: در روز جهانی قدس، مسلمانان جهان پاسخ دندان شکنی به اسرائیلی ها خواهند داد.

امام جمعه املش با بیان اینکه ما در شهرستان املش 14مسجد نیمه ساخت یا در دست احداث داریم، گفت: املش در بخش فرهنگی کاستی هایی دارد که باید مسوولان استانی بودجه فرهنگی مناسبی را به این منظور اختصاص دهند.

حجت الاسلام روحانی با اشاره به خواسته بحق مردم املش برای داشتن یک بیمارستان، بر ضرورت تحقق وعده مسوولان و اهتمام به قول های داده شده تاکید کرد.

شهرستان املش در 60 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.ک/2

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *