09:37

1402/01/09

تکمیل پروژه کمربندی نیازمند حمایت ویژه مسئولین شهرستانی و استانی

مهندس کارجو در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبرافزود:طی جلسات مستمری که با آقای پرستار پیمانکار پروژه برگزار کردیم و همچنین توضیحاتی در مورد مشکلات اجرای پروژه کمربندی در بازدید آقای فرماندار محترم از پروژه مذکور ارائه نمودیم در وهله اول اجرای تسطیح شن های دپو شده در محل پروژه را با استفاده از گریدر آغاز گردید.

وی افزود:همزمان با این کار،طی هماهنگی با پیمانکار , استقرار دستگاههای آسفالت در محل پروژه را فراهم نمودیم. لیکن با توجه به اینکه در ادامه اجرای این پروژه بحث آسفالت کمربندی(از مسیر چهار راه تابستان نشین الی چهارراه حاجی آباد)،جدولگذاری،تملک املاک ضلع جنوبی و….را در پیش داریم لذا جهت تکمیل این پروژه حدود 150 میلیارد اعتبار مورد نیاز است که با توجه با مشکلات مالی شهرداری,اجرای کامل این پروژه از محل اعتبار داخلی شهرداری امکان پذیر نیست.

سرپرست شهرداری املش با قدردانی از دغدغه های شهروندان عزیز جهت پیگیری روند پیشرفت پروژه های سطح شهر بویژه کمربندی افزود:مهمترین دلایلی که شهرداری تاکنون نتوانسته در تکمیل پروژه کمربندی تسریع نماید کمبود منابع مالی بوده که امیدواریم مسئولین شهرستانی و استانی حمایت و مساعدت ویژه خود را جهت تامین اعتبار برای تکمیل پروژه کمربندی انجام نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *