06:29

1403/04/25

تکمیل پروژه آبرسانی املش به بیش از ۵ میلیاردتومان اعتبار نیاز دارد

به گزارش رانکوه نیوز، نوید نوربخش با اعلام این خبر اظهار داشت: با تکمیل فاز یک پروژه مجتمع آبرسانی شهدای سمام ۶۹۴ نفر از ساکنان روستای موسی کلایه بخش رانکوه املش پرجمعیت ترین روستای ییلاقی شهرستان از نعمت آب شرب برخوردار شدند.

وی افزود:برای اجرا و تکمیل فاز یک این پروژه ۵ کیلومتر لوله گذاری ،یک مخزن بتنی با ظرفیت ۳۰۰ متر مکعب به همراه یک حلقه چاه و یک ایستگاه پمپاژ احداث و در مجموع ۳ میلیارد تومان اعتبار به مصرف رسیده است.

وی تصریح کرد:در اجرای کامل پروژه مجتمع آبرسانی شهدای سمام در ییلاقات بخش رانکوه املش علاوه بر احداث یک حلقه چاه که حفاری آن انجام شده ۳۵ کیلومتر لوله گذاری ، ۶مخزن بتنی هزارمترمکعبی و۱۰ ایستگاه پمپاژ احداث می شود.

رئیس اداره آب وفاضلاب شهرستان املش خاطرنشان کرد:۲ میلیارد و۳۴ میلیون تومان اعتبار امسال برای ادامه اجرای این پروژه اختصاص یافته که برای تکمیل فاز دو و سه آن به ۵ میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز دارد.

وی گفت: با تکمیل پروژه آبرسانی مجتمع شهدای سمام ۲ هزار و۴۵۱ نفر از ساکنان ۱۱ روستای مناطق کوهستانی بخش رانکوه املش از نعمت آب شرب بهداشتی کافی بهره مند می شوند.

گفتنی  است: پروژه مجتمع آبرسانی شهدای سمام املش با مشارکت سپاه در حال اجراست.

این پروژه با هدف تأمین آب شرب ۹۱۹ خانوار ساکن ۱۱ روستای ییلاقی بخش رانکوه املش از سال ۹۶ آغاز شده و تا امروز فاز یک آن تکمیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *