این نخستین بار نیست که یک خواننده به ارزشهای اسلامی و انقلابی توهین می کند؛ پیش از این نیز شاهین نجفی خواننده منافق و معاند به ائمه اطهار توهین نمود.     به گزارش“ صبح رانکوه” به نقل از پایگاه خبری شهدای ایران؛ «رضا یزدانی» یکی از خواننده ها یی است که تاکنون آلبوم های […]

این نخستین بار نیست که یک خواننده به ارزشهای اسلامی و انقلابی توهین می کند؛ پیش از این نیز شاهین نجفی خواننده منافق و معاند به ائمه اطهار توهین نمود.

 

 

به گزارش صبح رانکوه” به نقل از پایگاه خبری شهدای ایران؛ «رضا یزدانی» یکی از خواننده ها یی است که تاکنون آلبوم های بسیاری را منتشر نموده است. وی در آخرین کار تولیدی خود با نام  «سلول شخصی»، «لشکر ۲۷ محمد رسوال الله» را که یکی از لشکر های با عظمت و قدرتمند ۸ سال دفاع مقدس بوده و فرماندهان و سرداران شهید شاخصی را به خود دیده است مورد تمسخر و توهین قرار داد.
در بخشی از ترانه آلبوم «سلول شخصی» رضا یزدانی که به تازگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام مجوز گرفته  و منتشر شده است آمده است:

کف افکارمو موکت کردم واسه نشتی زهر اشعارم
بوی چسب موکت خفم کرده ادکلن میزنم به افکارم
یکی رو قلب و مغز و اعصابم پتک آهنگرا رو میکوبه
لشگر بیست و هفت رویاها قبل آغاز جنگ مغلوبه
فستیوال تنوع حشرات دور شمع بوتیکی تو طراس
اپنینگ مراسم زاره تو جنوب جزیره ی احساس

این نخستین بار نیست که یک خواننده به ارزشهای اسلامی و انقلابی توهین می کند؛ پیش از این نیز شاهین نجفی خواننده منافق و معاند به ائمه اطهار توهین نمود. اما اینکه چگونه اشعار این خواننده با بررسی و ممیزی های وزارت ارشاد مجوز گرفته و مورد تایید قرار گرفته است جای تامل دارد. اما بدون شک مردم نخواهند پذیرفت که ارزشهای انقلابی و دفاع مقدسی این کشور به این راحتی مورد تمسخر و توهین قرار بگیرد.