فرمانده پلیس راه استان گیلان از توقیف ۷۵ دستگاه خودروهای مخاطره آمیز در گیلان خبر داد       سرهنگ حسین محمد پور در گفتگو با خبرنگار  رانکوه نیوز با اشاره به ورود حدود۲۵۰ هزار دستگاه خودرو  در تعطیلات چند روز گذشته در استان گیلان  اظهار داشت: خوشبختانه تا این لحظه تصادف تلفات جانی  نداشته […]

فرمانده پلیس راه استان گیلان از توقیف ۷۵ دستگاه خودروهای مخاطره آمیز در گیلان خبر داد

 

 

 

سرهنگ حسین محمد پور در گفتگو با خبرنگار  رانکوه نیوز با اشاره به ورود حدود۲۵۰ هزار دستگاه خودرو  در تعطیلات چند روز گذشته در استان گیلان  اظهار داشت: خوشبختانه تا این لحظه تصادف تلفات جانی  نداشته ایم و بیشتر مصدومیت ها جرحی بوده است.

 

 

وی با اشاره به ترافیک  پر حجم در محورهای شریانی گیلان افزود: از کلیه دارندگان خودروها تقاضا داریم به توصیه های پلیس راه استان توجه داشته باشند واز سبقت های عیرمجاز سرعت عیرمجا پرهیز و با آرامش کامل رانندگی نمایند.

 

 

سرهنگ محمدپور تصریح کرد: رانندگان خودروها به هنگام بازگشت به شهرهای خود با پلیس همکاری داشته باشند واز سرعت های عیرمجاز وسبقت های عیر مجاز وبه دوربین نصب شده توجه داشته تا دچار حوادث ناگوار نشوند.

 

 

فرمانده پلیس راه استان گیلان به تمامی شهروندان و مسافران عزیز گیلان توصیه کرد با رعایت سرعت مطمئنه و دوری از حرکات مخاطره آمیز در این این ایام ، با آرامش تعطیلات خود را سپری کنند.

 

خبرنگار : ابوالفضل شکری