20:17

1403/01/26

توقیف موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی قاچاق در املش

فرمانده انتظامي استان از كشف يك دستگاه موتورسيكلت هزار و 300 ‌سي‌سي قاچاق در شهرستان املش خبر داد.

به گزارش  رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ سردار “عزيزاله ملكي” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌ اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور عنوان كرد و اظهار داشت: فعالیت اقتصادی غیرقانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری می‌شود.

وي در ادامه با بيان اينكه در پي دريافت خبري مبني بر وجود يك دستگاه موتورسيكلت سنگين قاچاق داخل منزلي در يكي از محلات شهرستان املش، پيگيري موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت، افزود: پليس پس از انجام تحقيقات و احراز صحت موضوع با هماهنگي قضائي به آدرس محل مورد نظر اعزام شد.
فرمانده انتظامي استان گيلان از كشف يك دستگاه موتورسيكلت یک هزار و 300 ‌سي‌سي قاچاق در بازرسي اين مكان خبر داد و بيان داشت: كارشناسان ارزش تقريبي موتورسيكلت كشف شده را 6 ميليارد ريال برآورد كردند.
اين مقام ارشد انتظامي گفت: در اين راستا متهم ۲۷ ساله با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفت.
سردار ملكي در پايان با اشاره به اينكه مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشابه، بلافاصله مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *