04:52

1401/11/08

توقيف پرايد حامل مواد مخدر در املش

فرمانده انتظامی املش از كشف 648 گرم مواد مخدر از نوع حشيش در بازرسي از يك دستگاه خودرو پرايد در اين شهرستان خبر داد.

 گزارش رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس؛سرهنگ “باقر رجبي ويسرودي” با بيان اينكه با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است و این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد، اظهار داشت: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

وي در ادامه به دريافت خبري مبني بر فعاليت یک قاچاقچی در زمينه توزيع مواد مخدر در سطح شهرستان املش و بررسي موضوع توسط پليس اشاره كرد و گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر پس از تحقيقات نامحسوس از صحت موضوع اطمينان حاصل كردند.
فرمانده انتظامی املش با اعلام اينكه پس اقدامات فني و پليسي صورت گرفته مشخص شد اين فرد با خودرو سواري پرايد خود در حال توزيع مواد مخدر است، افزود: با تعقيب و مراقبت نامحسوس صورت گرفته خودرو مورد نظر توسط پليس متوقف شد.
اين مقام انتظامي از كشف 648 گرم مواد مخدر از نوع حشيش و دستگيري متهم خبر داد و تصريح كرد: متهم 26 ساله پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفت.
سرهنگ رجبي در پايان از خانواده‌ها خواست، براي ريشه‌كن كردن اعتياد كه موجب تباهي جوانان و نوجوانان مي‌شود، هرگونه اطلاعات و اخبار در اين خصوص را به مركز فوريت‌هاي پليس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *