08:42

1402/09/18

توقيف شن و ماسه فاقد مجوز در املش

سرهنگ “باقر رجبي ويسرودي” در گفت‌وگو با خبرنگار رانکوه نیور٬ اظهار داشت: مجموعه انتظامي همواره برخورد با متخلفان و مجرمان را سرلوحه كار قرار داده و هيچگونه اغماضي در برخورد با افرادي كه براي سودجويي و حفظ منافع مالي خود اقدام به تخريب محيط زيست و غارت سرمايه ملي مي‌كنند، نخواهد داشت.

وي در ادامه گفت: ماموران انتظامي حين گشت‌زني در سطح حوزه استحفاظي به يك دستگاه كاميون كمپرسي حامل شن و ماسه رودخانه‌اي مشكوك شده و آن را متوقف كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان املش با بيان اينكه پس از بررسي موضوع و محرز شدن اينكه محموله شن و ماسه بدون مجوز قانوني از بستر رودخانه برداشت شده است افزود: 10 تن شن و ماسه از خودرو مورد نظر كشف شد.
اين مقام انتظامي از معرفي متهم 40 ساله در اين رابطه به مرجع قضائي خبر داد و بيان داشت: بنا بر اظهارات كارشناسان مربوطه ارزش محموله كشف شده 70 ميليون ريال است.
اسرهنگ رجبي در پايان به برداشت بي‌رويه شن و ماسه از بستر رودخانه كه باعث تخريب و نابودي محيط زيست مي‌شود٬ اشاره كرد و از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشابه، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند. مو خخخخ هه

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *