21:25

1401/11/07

توقيف خودرو حامل سلاح‌هاي جنگي

فرمانده انتظامي رودسر از کشف 2 قبضه اسلحه كلت به همراه 4 تیغه خشاب و 49 عدد فشنگ مربوطه در بازرسي از يك دستگاه خودرو پژو در این شهرستان خبر داد

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیش؛ سرهنگ “سید جلال‌الدین جوانمردی” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با بیان نقش غیرقابل انکار سلاح‌های غیرمجاز در بروز درگیری‌های مسلحانه، ناامنی در جامعه و به خطر افتادن امنیت روانی شهروندان، اظهار داشت: حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس در چارچوب قانون با این مسئله برخورد می‌کند.

وي در ادامه گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر حین کنترل وسايل نقليه عبوری در محور خروجی استان به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان رودسر با بیان اینکه در بازرسی از خودرو مورد نظر، 2 قبضه كلت كمري به همراه 4 تیغه خشاب و 49 عدد فشنگ جنگی کشف شد، تصريح كرد: در اين خصوص، راننده و سرنشین 29 ساله خودرو پژو دستگیر و پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفتند.
اين مقام انتظامي در پايان با اعلام اينكه پلیس در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس آرامش در بین مردم تمام توان خود را به کار گرفته، افزود: مجموعه انتظامي با افرادي كه بخواهند به هر نحوي امنيت مردم را به خطر بي‌اندازند، برخورد قاطع و قانوني مي‌كند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *