23:56

1402/09/10

توصیه‌های رئیس پلیس راهور املش به رانندگان سرویس مدارس

 رئیس پلیس راهور شهرستان املش گفت؛ رانندگان سرویس مدارس باید برای حفظ سلامت و دانش آموزان توصیه‌های ایمنی و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند

سرهنگ بهمن جعفری در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز؛بیان داشت:رانندگان سرویس مدارس، حتما خودشان دانش آموزان را به مدارس برساند و از سپردن خودرو به سایر افراد اجتناب کنند.

وی افزود: رانندگان از بستن کمربند ایمنی خود و سرنشینان خودرو اطمینان حاصل کرده و همواره مقررات راهنمایی و رانندگی را به دقت رعایت کنند و از عجله و شتاب بیهوده در رانندگی بپرهیزند.

جعفری بیان داشت؛خودروی خود را از نظر فنی بررسی و از سالم بودن چراغ‌های ترمز، راهنما، لاستیک و کمربند ایمنی تمامی سرنشینان مطمئن شوید.

رئیس پلیس راهور شهرستان املش تصریح کرد ؛خودرو را به کپسول آتش نشانی، جعبه کمک‌های اولیه و چراغ گردان زرد مجهز و تابلو سرویس مدارس را نصب و بغل نویسی سرویس مدرسه انجام دهند.

وی تاکید کرد؛در موقع سوار و پیاده کردن دانش آموزان در منتهی الیه سمت راست خیابان توقف نموده و از سمت راست خودرو اقدام به پیاده کردن دانش آموزان اقدام نمایند از سد معبر و پارک دوبله پرهیز کنند.

سرهنگ جعفری در پایان اظهار داشت :رانندگان محترم سرویس مدارس قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک و ترویج آن برای دانش آموزان با پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *