رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های روسر و املش از آغاز توزیع رایگان ماسک و دستکش و ماده ضد عفونی کننده رایگان در بین پزشکان شهرستان رودسر و املش خبر داد.

دکتر صادق محبوبی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز ضمن سپاس و قدردانی از موسسه خیریه علی ابن ابیطالب(ع) ، بابت پاسخ مثبت به نامه سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های رودسر و املش گفت: با توجه به گفتگوی حضوری با آقای رسول خادم مدیرعامل موسسه مذکور، تقاضا گردید در این موقعیت حساس به یاری استان گیلان بشتابند، موسسه یادشده برای قدردانی از زحمات یکایک جامعه پزشکی ، بسته بندی کاملی متشکل از دو لیتر مایع ضدعفونی کننده، یک جعبه دستکش ۵۰ جفتی لاتکس، یک عدد عینک محافظ، ۴عدد ماسک N95 ، و  یکدست لباس ایزوله ضد آب و رطوبت ، به ارزش تقریبی پانصدهزار تومان ، بصورت رایگان برای هرکدام از پزشکان این شهرستان در نظر گرفته‌اند.

 

وی افزود: با عنایت به گفتگوی بنده با ایشان که شرق گیلان تا آستانه، گرفتار جدی مبارزه با ویروس کروناست، عنایت و لطف موسسه را شامل حال همکاران شرق گیلان گردید، و کشنبه هفته آینده توسط سازمان نظام پزشکی شهرستان های رودسر و املش توزیع می گردد

 

محبوبی خاطرنشان کرد:  قرار شد در آینده نزدیک به دیگر شهرستان‌ها هم انشاالله کمک‌رسانی گردد. انشالله در همین هفته زمان دریافت پکیج را به اطلاع همکاران خواهیم رساند.