06:36

1403/04/26

توزیع سالانه حدود 300 میلیون مرسوله پستی در کشور + مصاحبه

به گزارش رانکوه نیوز؛ مدیرعامل شرکت ملی پست ایران امروز در حاشیه ی بازدید از زیرساخت‌های پست گیلان در رشتگفت : در حال حاضر سالانه حدود 300 میلیون مرسوله در کشور توزیع می شود و شرکت پست در نظر دارد با توسعه ی امکانات زیرساختی و حمل و نقلی ، این رقم را تا 600 میلیون مرسوله در سال افزایش دهد.

رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به حذف قبض های کاغذی آب ، برق ، گاز و تلفن مشترکان ، به تاثیر این روند در کاهش ارقام مرسولات پستی در کشور اشاره کرد و افزود : یک سوم از مرسولات پستی کشور معادل صد میلیون عدد را همین قبض های کاغذی مشترکان تشکیل می داد که با حذف این قبوض این میزان به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

رمضانعلی سبحانی فر همچنین بر لزوم توسعه ی زیرساخت‌های حمل و نقلی بویژه بهره گیری از واگن‌های خط آهن و چارترهای هوایی تاکید کرد و افزود: در حال حاضر در 8 استان کشور ، امکان نقل و انتقال مرسولات پستی از طریق خط آهن مهیا شده و تلاش می شود در 2 ماه آینده ، گیلان نیز از این ظرفیت بهره مند شود.

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران همچنین از تلاش برای بهره گیری از خطوط هوایی استان بویژه چارتر شرکت‌های هواپیمایی برای تسریع در روند نقل و انتقال مرسولات پستی تاکید کرد و افزود : این امر می تواند در رفع نقیصه ی تاخیر در روند تحویل به موقع مرسولات پستی موثر باشد

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *