شهردار شلمان از تلاشهای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شلمان  در عمران و آبادی این شهر  قدردانی کرد.     مهندس ناصر احمدی شا در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه حدود۲۰ماه است که توفیق خدمتگذاری را در شهرداری شلمان دارد افزود:کار های زیربنایی شهرداری براساس طرح های مصوب انجام می شود. […]

شهردار شلمان از تلاشهای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شلمان  در عمران و آبادی این شهر  قدردانی کرد.

 

 

مهندس ناصر احمدی شا در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه حدود۲۰ماه است که توفیق خدمتگذاری را در شهرداری شلمان دارد افزود:کار های زیربنایی شهرداری براساس طرح های مصوب انجام می شود.

 

وی در ادامه به احداث پروژه پل شلمانرود اشاره داشت و گفت:برای احداث این پل ۶میلیارد تومان اعتبار، ۲۵ درصد از محل شهرداری و ۷۵ درصد از منابع ملی نیاز است و حدود۴ سال طول می کشد تا به بهره برداری برسد

 

.شهردار شلمان افزود:چون پل فعلی از وضعیت مطلوبی برخودار نیست و برای مرمت آن مکاتبات متعددی صورت گرفته است ولی تاکنون هیچ اقدامی حاصل نشده است لذا با احداث پل جدید مشکل پل اصلی شلمان تاحدودی حل خواهد شد.

 

وی لایه روبی رودخانه را یکی دیگر از اقدامات شهرداری عنوان کرد و افزود:۳ میلیارد تومان اعتبار برای دیوار سازی وتنظیم بستر رودخانه نیاز است تا پروژه لایه روبی رودخانه برای همیشه بسته شود.

 

شاد همچنین از احداث پارک و ایستگاه تحقیقات گیاه شناسی در شهر شلمان خبرداد وگفت:این پارک در ۴/۵هکتاری با وضع موجود بدون قطع درختی با برآورداولیه ۱ میلیارد تومان درحال اجرایی شدن است که کار ماندگار و مجموعه گردشگری بسیار خوبی برای شهر شلمان خواهد بود.

 

شهردار شلمان اجرای آسفالت،پالت کاری و دفع آبهای سطحی را از وظایف شهرداریها عنوان کرد و اظهار داشت:۹۵درصد کوچه های شلمان از نهضت آسفالت بهره مند شدند.

 

احمدی شادی در ادامه بودجه شهرداری شهر شلمان را درسال جاری ۴ میلیاردو۶۰۰میلیون تومان برشمرد و افزود:شهرداریها به تنهایی نمی توانند کاری از پیش ببرند بلکه با کمک و مشارکت مردم می توان به یک شهر ایده آل دست یافت.

 

وی در خصوص مبلمان شهری با اشاره به اینکه از زمان تصدی بنده سعی کردیم حذف نمای سرامیک درلایه های اول شهر واجرای سپتینگ بهداشتی راجزء آیتم های پایان کارالزامی نماییم افزود:درسال گذشته ۱۰۰میلیون تومان برای اجرای برنامه های فرهنگی از جمله کشتی گیله مردی-عیدانه و جشن فجر هزینه شد و امسال نیز با همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر برنامه فرهنگی ،متنوع وشادی را درستور کار برای شور ونشاط شهروندان ومسافران خواهیم داشت.

 

مهندس ناصر احمدی شادی ارتباط و تعامل شهرداری با مجموعه شورای اسلامی شهر را بسیار خوب ودر چارچوب قانون ارزیابی کردو خاطرنشان کرد: شهر شلمان به شهر ابریشم و برنج نام گرفته است و هدف از نصب تابلو ابریشم در ورودی شهر ایسنت که این صنعت را که اقتصاد شهر شلمان به برنج و ابریشم وابسته است را احیاء نماییم.

 

شهردارشلمان درپایان از همکاری و مشارکت شهروندان شهر شلمان که در پیشبرد کارهای عمرانی شهرداری را حمایت میکنند تقدیر وتشکر ویژه نمود و افزود:از شهروندان محترم انتظار داریم که عوارض را بموقع پرداخو نمایند تا شهرداری نیز در ارائه خدمات بهتر و بیشتر همکاری مضاعف داشته باشد.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری