13:30

1403/01/30

تقدیر امام جمعه شهرستان املش از فراجا در خصوص پیگیری دغدغه‌های مربوط به حجاب و برنامه‌ریزی برای برخورد با مظاهر علنی فساد در جامعه

حجت‌الاسلام علی رنجبر: بالغ بر ۲۵ دستگاه در خصوص عفاف و حجاب وظیفه دارند و باید به وظیفه خود عمل کنند و از فراجا حمایت نمایند چون حجاب یک واجب شرعي و دغدغه  و مطالبه مردم و افراد متدین جامعه‌ هست.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین رنجبر در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه با اشاره به حضور پر شور مردم شهرستان املش در راهپیمایی روز قدس افزود:امروز کار بزرگی توسط شما مردم عزیز انجام شد و با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس نشان دادید که دشمن را عصبانی و به غیظ آورده اید که جا دارد در همین جا از همه شما مردم عزیز که حضور گسترده داشتید و هم اینکه شهید گمنام را بدرقه کردید تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر همچنین با بیان اینکه فطریه امسال هرنفر ۳کیلو آرد،خرما،برنج و…یا حداقل ۶۰ هزار تومان زکات فطریه می باشدافزود: زکات فطریه واجب است همه نمازگزاران روزه دار انشاا…زکات فطریه را بپردازند و متولیان نیز با جمع آوری آن بتوانند دست نیازمندان را بگیرند.چرا که همه اهداف روزه اینست که ما به محبت خلیفة اللهی برسیم یعنی محبت و عشق خداوند در دل ما باشد.
خطیب جمعه املش در ادامه به مساله حجاب و بدحجابی پرداخت و گفت:راهکار اصلی حجاب و عفاف اینست که محبت خدا در دل دختران و مادران ما باشد.حجاب را سیاسی و لجبازی درست نکنیم .دختران ما باید بدانند که پشت صحنه این اقدامات دموکرات ،منافقین و دشمنان ما هستند و شما را میخواهند در مقابل شهدا،رزمندگان و نظام اسلامی قرار دهند.لذا در این راستا از مسئولین می‌خواهیم که کم کار نکنند.

وی افزود:۲۵ دستگاه باید وظیفه خود را در خصوص عفاف انجام دهند چرا که عفاف از حجاب بالاتر است و هم مرد وهم زن باید عفاف داشته باشد لذا در راستای اقدامات حجاب از نیروی انتظامی تقدیر و تشکر داریم.
خطیب جمعه املش در ادامه به فعال کردن قرار گاههای فرهنگی اشاره داشت و افزود:لازم است روضه های خانگی ،کلاس های قرآن و کارهای فرهنگی دیگر فعالیت بیشتر و مضاعفی داشته باشند.
.امام جمعه املش اذعان داشت:امام خمینی(ره)و مقام معظم رهبری قدس را خط قرمز خود قرار دادندو واقعا ما طرفدار مردم مظلوم فلسطین هستیم و انشاا…بزودی شاهد سرکوب رژیم صهیونیستی از طرف ایران،حزب ا…،حماس و جبهه مقاومت خواهیم بود.
وی در پایان به شعار سال مهار تورم و تولید رشد پرداخت و گفت:الحمدا برخی از قیمت های اقلام کاهش یافته است و همچنین مشکل آبرسانی برخی مزارع و شالیزارها نیز انشاا….با اقدام جهادی مسئولین رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *