فرماندار املش از دکتر محبوبی و همکاران، نظام پزشکی پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست‌اندرکاران پزشکی شهرستان در مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، ‍متن پیام محمد رنجبر بدین شرح است:

جناب آقای دکتر صادق محبوبی
ریاست محترم سازمان نظام پزشکی شهرستان های رودسر و املش

سلام علیکم؛

شیوع بیماری کرونا در ایران و بستری شدن تعدادی از هموطنان مان بعنوان بیمار در بیمارستان ها ، و درک شرایط سخت خدمات رسانی پزشکان، پرستاران،امدادگران و هرکسی که به هرنحوی از انحاء درگیر این موضوع هست انسان را وادار به پذیرش عظمت روحی این انسان های مبارز و مجاهد می نماید.

پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی که در این عرصه مهم و در این ایام حساس جان خود را در کف دست گرفته و با تمام توان گام در مبارزه ای خطیر نهاده است ،حقیقتا مجاهدان فی سبیل الله در حوزه بهداشت و درمان هستند ، لذا اینجانب بر خود لازم میدانم به نوبه خود تمام قد ایستاده و به تمامی کادر پزشکی ، پرستاران، امدادگران و همه آنهایی که در این ایام به هر نحوی درگیر این بیماری وارداتی هستند سلام و درود می فرستم و برای همه آنان آرزوی سلامتی ، توفیق و موفقیت روز افزون دارم.

در پایان لازم می دانم از تلاش ، خدمات و امداد رسانی مجاهدانه کادر درمانی و پزشکی بیمارستان ها خصوصا همه پزشکان ، پرستاران و همکاران خدوم بیمارستان مرحوم نیکوکار شهرستان املش تقدیر و تشکر کرده و این تلاش ها را در این ایام خطیر ارج می گذارم.

محمد رنجبر نیاول
فرماندار شهرستان املش