سرپرست پلیس راهور گیلان گفت:پس از اعلام وقوع تصادف در خیابان عبدالکریمی شهرستان لنگرود، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.   به گزارش رانکوه نیوز، سرهنگ امیر طالبی افزود: باحضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد راننده خودرو سواری دانگ‌فنگ در هنگام خروج از منزل ناگهان دچار تشنج شده و […]

سرپرست پلیس راهور گیلان گفت:پس از اعلام وقوع تصادف در خیابان عبدالکریمی شهرستان لنگرود، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

 

به گزارش رانکوه نیوز، سرهنگ امیر طالبی افزود: باحضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد راننده خودرو سواری دانگ‌فنگ در هنگام خروج از منزل ناگهان دچار تشنج شده و کنترل خودرو را از دست داده است که پس از انحراف به سمت پیاده‌رو و برخورد با ۴ نفر از اعضای یک خانواده نهایتاً با اصابت به یک درخت متوقف شده است.

سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به فوت مادر و کودک ۲ ساله در این حادثه افزود: ۲ نفر دیگر از اعضاء این خانواده به همراه راننده خودرو سواری دانگ‌فنگ مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ امیر طالبی در پایان از افرادی که دارای سابقه بیماری‌های خاص هستند خواست، پس از انجام مراحل درمانی و اطمینان از سلامت کامل قبل از اقدام به رانندگی حتما با پزشک معالج خود مشورت کنند.