بخشدار مرکزی رودسر با مهندس زمانی ریاست ادره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر خانم صدیقی از کارآفرینان برتر استان گیلان دیدار کرد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ در این نشست حبیب رمضانی اظهار کرد: بی شک کسب مهارت میتواند به کیفیت زندگی فردی کمک کند و آن را ارتقاء بخشد و نیز […]

بخشدار مرکزی رودسر با مهندس زمانی ریاست ادره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر خانم صدیقی از کارآفرینان برتر استان گیلان دیدار کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ در این نشست حبیب رمضانی اظهار کرد: بی شک کسب مهارت میتواند به کیفیت زندگی فردی کمک کند و آن را ارتقاء بخشد و نیز میتواند زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی گردد که تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی داشته باشد.

 

 

وی در این دیدار ضمن اعلان همکاری تمام کمال با متخصصین امر در اداره فنی حرفه ای افزود: میتوانیم با همکاری متقابل با فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های گوناگون در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف هم به شعار “هر ایرانی یک مهارت” جامع عمل بپوشانیم.

 

رمضانی بیان داشت: در حوزه های بوم گردی گردشگری ،صنایع دستی ،خدمات، کشاورزی، ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین، فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارجویان به ویژه در حوزه روستایی  می توانند نقش بسزایی در توسعه پایدار و کاهش نرخ بیکاری ایفا نمایند.