17:20

1403/03/31

تخصیص 3 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای سه پروژه‌های عمرانی املش

برای عمرانی در شهر املش سه میلیارد ریال اعتبار به شهرداری املش تخصیص یافته است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، ناصر رنجبر شهردار املش در جمع خبرنگاران و مدیران فضای مجازی این شهر که در شهرداری املش برگزار شد؛ گفت: سه میلیارد ریال اعتبار از منابع مختلف اعتبارات کمیته برنامه ریزی این شهرستان برای اجرای زیرسازی و روکش آسفالت کمربندی و دو پارک تفریحی گردشگری گلستان و میرزاکوچک خان املش تخصیص یافته است.

وی افزود:: پروژه چهار خطه کردن بلوار مرحوم طالقانی املش معروف به کمر بندی که بخش اطاقور را به بخش مرکزی املش متصل و راه میان بُری برای ایاب ذهاب از اطاقور به رانکوه، رحیم آباد و کلاچای است و بیشتر مدارس دخترانه و پسرانه شهر املش اعم از ابتدایی و متوسطه اول و دوم در حاشیه ی آن واقع شده است.

رنجبر تصریح کرد: برای تکمیل پروژه چهار خطه کردن کمربندی املش شامل تعریض، زیرسازی، جدول گذاری، پیاده رو سازی، آسفالت و تأمین روشنایی آن از چهار راه کیازنیک تا چهار راه حاجی آباد به طول 3200 متر در مجموع به سی میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امسال دو میلیارد و 600 میلیون ریال برای روکش آسفالت آن تخصیص یافته است.

شهردار املش بیان داشت: برای بهسازی پارک گلستان و مرمت پارک میرزا کوچک خان مرکز شهر املش هر یک 200 میلیون ریال و در مجموع چهارصد میلیون ریال اعتبار تخصیص یافته است که در مرمت پارک میرزا کوچک خان که در محدوده بافت تاریخی شهر املش واقع شده و خود پارک هم قدیمی و مورد توجه شهروندان املشی است.

شهردار املش گفت: کار زیرسازی دو کوچه شهید رحیمی منتهی به روستای کنده سر و کوچه شورا منتهی به روستای نرکه توسط شهرداری املش با استفاده از امکانات شهرداری در یک ماه گذشته انجام شده و آسفالت آن بهعده اداره راه و شهرسازی گذاشته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *