فرماندار شهرستان از تخریب کامل پل کشاورز مابین رانکوه و گرکرود خبر داد.       یونس محمودی در گفتگو  اختصاصی با خبرنگار رانکوه نیوز  با بیان اینکه بارش شدید باران خساراتی را در حوزه های آب،گاز، برق و سایر زیرساخت ها وارد کرده است .     وی افزود:از مهمترین خسارت وارده پل مصون […]

فرماندار شهرستان از تخریب کامل پل کشاورز مابین رانکوه و گرکرود خبر داد.

 

 

 

یونس محمودی در گفتگو  اختصاصی با خبرنگار رانکوه نیوز  با بیان اینکه بارش شدید باران خساراتی را در حوزه های آب،گاز، برق و سایر زیرساخت ها وارد کرده است .

 

 

وی افزود:از مهمترین خسارت وارده پل مصون به پل کشاورز در شهر رانکوه بود که به طور کامل سقوط کرده و تخریب شد و خسارتی بالغ بر۶.۵میلیارد تومان به بار آورده است

 

 

محمودی بیان داشت:گزارشات خسارت وارده به ستاد بحران استان و استاندار محترم منعکس گردید و متعاقب آن با بازدید مدیرکل راهداری استان ،امیدواریم که تسهیلات لازم جهت اجرای ساخت پل فراهم گردد.

 

 

وی همچنین از تخریب کامل یک منزل مسکونی در هلوسرای بالاخبرداد و گفت :در تلاش هستیم تا بتوانیم برای اسکان موقت این خانواده مقدمات کار را فراهم نماییم.فرماندار املش درادامه از خسارت های خفیف درحوزه های گاز،آب و برق خبرداد و گفت:جلسه ستاد حوادث وبحران درشهرستان جهت رفع برخی مشکلات زیرساخت ها تشکیل شد.