دکتر محمودی فرماندار شهرستان املش به همراه برخی از مسوولین ادارات ضمن بازدید  از راه آسفالته روستای شیردره از توابع بخش مرکزی املش  همچنین با مردم روستا دیدار چهره به چهره بعمل آورد.     دکتر محمودی درحاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه بنا به درخواست شورای اسلامی در […]

دکتر محمودی فرماندار شهرستان املش به همراه برخی از مسوولین ادارات ضمن بازدید  از راه آسفالته روستای شیردره از توابع بخش مرکزی املش  همچنین با مردم روستا دیدار چهره به چهره بعمل آورد.

 

 

دکتر محمودی درحاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه بنا به درخواست شورای اسلامی در سال ۹۷ بازدید از آسفالت روستا بطول ۴ کیلومتر انجام گرفت خاطرنشان کرد:بلافاصله این موضوع به جهت اهمیت گردشگری،تسهیل در رفت و آمد،تسهیل در حوزه بوم گردی و کشاورزی در دستور کار جدی این شهرستان قرار گرفت.

 

فرماندار املش تصریح نمود:الحمدا… با مشارکت وزارت کشور،استانداری گیلان و اداره کل مسکن و شهرسازی جمعا به مبلغ ۱ میلیاردو ۲۰۰میلیون تومان اعتبار از محل ارزش افزوده وزارت کشور و مسکن شهرسازی اختصاص داده شد و انشاا…بزودی در آستانه بهره برداری قرار می گیرد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان املش در بازدید از روستای شیردره و دیدار چهره به چهره خود با مردم روستا،خواستار مطالبات مردم و رسیدگی به تامین آب شرب سالم ،پایدار و اصولی را از مسوولین وشرکت آب وفاضلاب استان و شهرستان شد.