14:40

1402/07/10

هواشناسی گیلان اعلام کرد؛

بیشترین میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته گیلان به املش رسید

کارشناس هواشناسی گیلان گفت: از آغاز بارندگی‌ها در استان از روز گذشته بیشترین میزان بارندگی در استان با ۶۳ میلیمتر در شهرستان املش به ثبت رسیده‌است.

به گزارش رانکوه نیوز، فروغ مومن‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بعد از شهرستان املش، چابکسر با ۵۳ و آستارا با ۵۰ میلیمتر بیشترین بارش باران را طی این مدت به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان اینکه در رشت نیز ۲۶ میلیمتر باران باریده‌است، اضافه کرد: فعالیت سامانه ناپایدار و بارشی که از روز گذشته وارد گیلان شده تا فردا دوشنبه در این استان تداوم دارد که بر این اساس طی این مدت شاهد بارندگی‌های رگباری و در برخی مناطق شدید خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی گیلان بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته منطقه اسب وونی شهرستان تالش با ۱۴ درجه سانتیگراد خنک‌ترین و لنگرود با ۳۳ درجه گرمترین مناطق استان را به خود اختصاص داده‌اند ضمن اینکه دمای فعلی رشت ۲۷ درجه سانتیگراد و رطوبت ۹۰ درصد است.

وی با بیان اینکه دریا طی امروز و فردا برای فعالیت‌های دریانوردی مناسب نیست، خاطر نشان کرد: سامانه ناپایدار بارشی از عصر فردا به تدریج از استان گیلان خارج و شرایط برای فعالیت‌های دریانوردی مهیا می‌شود.

در زمان حاضر، آسمان گیلان ابری تا نیمه ابری و مه‌آلود بوده و در برخی مناطق استان وزش باد و باران گزارش شده‌است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *