16:44

1402/12/07

بیست و دومین شهردار املش معرفی شد

بابک ریحانی با رای اعضای شورا به سمت شهردار جدید املش  معرفی و مشغول به کار شد.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی صبح رانکوه: در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، جمعی از شهروندان و صنوف  شهرستان املش در سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی معصومیه املش برگزار شد. بابک ریحانی، از اعضاء شورای اسلامی شهر املش با انتخاب سایر اعضاء و با حکم استاندار گیلان بعنوان بیست و دومین شهردار املش انتخاب و از آقایان حسن پورقربان شهردار قبلی و انوش عبداله پور سرپرست شهرداری قدردانی و ایرج باقری بعنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر املش معرفی شد.

در این  مراسم ابتدا اصغرجانعلی پور رئیس شورای اسلامی شهر املش گفت: برای اجرای 4 پروژه بهسازی معابر، توسعه فضای سبز، ایجاد جاذبه های گردشگری و هدایت آب های سطحی در شهر املش امسال 3 میلیارد و797 میلیون ریال اعتبار از منابع مختلف اختصاص یافته است.

سپس حجةالاسلام و المسلمین تقی روحانی امام جمعه املش گفت: صادق بودن از جمله مهمترین ویژگی یک مسئول در نظام و حکومت اسلامی است و باید در کارها از خدا کمک گرفت و ما در کشوری در حال زندگی هستیم که وارث خون شهدائیم و از ما مطالبه خواهند نمود که در زمان مسئولیت خویش در این نظام چه خدمات ارزنده ای ارائه داده ایم.

امام جمعه املش گفت: املش در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس نقش بسزایی داشته ولی حق آن خوب ادا نشده است.

مهدی جعفری فرماندار املش گفت: در برنامه ریزی و اجرای کارهای عمرانی شهر باید پروژه های تأثیرگذار و مهم در اولویت قرار گیرد و شناسایی و رفع مشکلات مردم درحد توان پیگیری شود.

در ادامه سرکارخانم میرسیدی مدیر کل شهری و روستایی استانداری گیلان گفت: شهرداری و شورای شهر بعنوان یک تیم دیده می شوند که باید توسعه پایدار شهر مبنای اقدامات قرار گیرد و کارها مقطعی نباشد. باید برنامه پنج ساله برای شهر طراحی شود و شهردار هم باید به لحاظ مالی، بودجه ای، استخدامی و انجام کارهای عمرانی ملزم به قانون و ضوابط اداری باشد.

مدیر کل شهری و روستایی استانداری گیلان با اشاره به این که گیلان بیست و نهمین استان کشور به لحاظ مساحت و یازدهمین کشور به لحاظ جمعیت است، گفت: شهردار باید به همان اندازه که برای کارهای عمرانی دغدغه دارد برای امور فرهنگی شهر هم دغدغه داشته باشد و البته در این راه از جلب مشارکت شهروندان کوتاهی نکند و در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ و مدیریت پسماند نیازمند عزم جدی وعمومی است و شهردار باید در جذب سرمایه گذار بومی و غیر بومی تلاش مضاعف نماید.

شهراملش 465 کیلومترمربع مساحت 18 هزارنفرجمعیت دارد وشهرداری املش درسال 1335 تأسیس شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *