01:49

1403/04/01

بیست میلیون تومان برای مرمت و بازسازی زمین ورزشی شهدای خَرَشتُم املش پیش بینی شده است.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان املش گفت:صد و بیست میلیون تومان برای مرمت و بازسازی زمین ورزشی شهدای خَرَشتُم املش پیش بینی شده است.

 

 

 

 

اسداله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه اظهار داشت: : عدم مرمت و بازسازی زمین ورزشی شهدای خَرَشتُم املش در سال گذشته عدم تخصیص و تأمین اعتباری بود که برای اجرای این پروژه مهم ورزشی شهرستان املش پیش بینی و اختصاص یافته بود.

عبداله تابار گفت: از مجموع 5 میلیارد و 830 میلیون ریال اعتبار عمرانی اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در سال گذشته 780 میلیون ریال آن از محل 180 استانی برای آماده سازی زمین ورزشی شهدای خرشتم املش اختصاص یافت که حتی یک ریال آن تأمین نشد.

عبداله تابار گفت: زمین ورزشی شهدای خرشتم املش تنها زمین ورزشی استاندارد این شهرستان است که به لحاظ ابعاد مشکلی نداشته ولی ناهموار بودن زمین بازی و وجود سنگریزهای بسیار ناشی از خاک نامرغوب آن مشکلاتی را برای بازیکنان فوتبالیست ایجاد کرده است.

وی افزود:: صد و بیست میلیون تومان اعتبار امسال برای مرمت و بازسازی زمین ورزشی شهدای خَرَشتُم املش پیش بینی شده که امیدواریم در کمیته برنامه ریزی فرمانداری املش مصوب و تأمین شود.

تابار تصریح کرد: زمین ورزشی شهدای خرشتم تنها زمین چمنی شهر املش است که در فاصله سه کیلومتری از مرکز شهر و در حاشیه روستای خرشتم و رودخانه شلمانرود واقع شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش بیان داشت : تمام تمرینات و مسابقات فوتبال چمنی فوتبالیست های شهر املش در رده های سنی مختلف و حتی کاپ محلات شهرستان در زمین ورزشی شهدای خرشتم برگزار می شود؛ مرمت آن ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

عبداله تابار ابراز داشت: علاوه بر مرمت و بازسازی زمین ورزشی شهدای خرشتم،احداث یک حلقه چاه برای آبیاری چمن به ویژه در فصول گرم و خشکسالی در حاشیه زمین ورزشی شهدای خرشتم از اولویت بعدی اداره ورزش و جوانان شهرستان املش است.

وی خاطر نشان کرد: : در سال های اخیر با تأمین اعتبار از منابع مختلف بعضی از کارهای عمرانی از جمله احداث رختکن، سرایداری، فنس کشی اطراف زمین، محصورسازی کل مجموعه، احداث جایگاه تماشاگر و ذخیره و رنگ آمیزی انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *