19:10

1403/04/23

به مناسبت روز کارگر کارگران اصلی ترین محور اجرای فرمان اقتصاد مقاومتی هستند

کارگر-130x150

رحمان عصامی گفت:در انقلاب اسلامی مردم و خواص در هم آمیخته شدند و هیچ یک در هیچ زمینه ای خود را جدا نکرده اند و این رمز پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.

به گزارش  جیرگوابرنیوز، فرمانده سپاه ناحیه رودسر در جمع کارگران بسیجی، ضمن تبریک روز کارگر ، جامعه کارگری را اصلی ترین منابع انسانی کشور دانست و افزود: کشور نیازمند نیروی کارامد و با سواد است که با توسعه اقتصاد بومی کشور در مقابل تهاجم و تحریم های اقتصادی ایستادگی کند.

سرهنگ پاسدار رحمان عصامی اظهار کرد:در طول تاریخ انقلاب های مختلفی با گرایش های گوناگون بروز کرده که پس از پیروزی به آرمان های خود پشت کرده و پشتوانه مردمی خود را از دست داده اند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسرافزود:در انقلاب اسلامی مردم و خواص در هم آمیخته شدند و هیچ یک در هیچ زمینه ای خود را جدا نکرده اند و این رمز پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.

وی در ادامه گفت: وجود رهبریت دینی و ولایت فقیه در انقلاب اسلامی باعث شد کشور در تمامی تحریم ها و فشارهای ظالمانه استکبار جهانی ایستادگی کند و از هیچ یک از دستاوردهای انقلاب خود عقب نشینی نکند.

عصامی اضافه کرد:کارگران در همه عرصه های دفاع مقدس و پس از آن  حضور پرشور داشته و با تحمل تمامی فشار های اقتصادی و اجتماعی دل در گرو رهبریت ولایت فقیه داشته و همیشه در راه ولایت قدم گام برداشته اند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسراظهار کرد: در اجرای فرمان ۲۴ ماده اقتصاد مقامتی کارگران می توانند سهم بسزایی در توسعه و پیشرفت کشور ایفا نمایند و در طرف مقابل باید مسئولان باید در تامین آرامش و آسایش کارگران از حداکثر ظرفیت های موجود استفاده نمایند./رصد رودسر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *