07:24

1403/04/26

به دلیل عقب ماندگی های موجود در کومله از آقای شفیعی خواهش کردیم تا به شهرداری بیاید.

مهرداد لاهوتی در حاشیه افتتاح ۲۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری کومله گفت: به جهت حساسیت و شرایط خاص و عقب‌ماندگی‌هایی که در کومله وجود داشت از آقای شفیعی خواهش کردیم تا به شهرداری بیاید.

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی صبح رانکوه به نقل از  لنگرخبر، نماینده مردم لنگرود در مجلس در حاشیه افتتاح ۲۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری کومله در دهه فجر که در سالن گردان حمزه این شهر برگزار شد، گفت: نظام و انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدا هستیم و باید در پاسداشت و رشادت‌های شهدا تلاش کرد.

مهرداد لاهوتی اظهار کرد: اهالی هنر و رسانه وصف زندگی شهدا را ثبت و برای آیندگان به نمایش بگذارند تا فرهنگ ایثار و شهادت حفظ شود.

وی با تأکید بر حفظ و تقویت وحدت بین مسئولین، افزود: شهر کومله ازجمله شهرهایی است که مظلوم واقع‌شده است که لازم است شورای شهر و شهردار کومله برای پیشرفت و آبادانی کومله بیشتر تلاش کنند.

لاهوتی عنوان کرد: به جهت حساسیت و شرایط خاص و عقب‌ماندگی‌هایی که در کومله وجود داشت از آقای شفیعی خواهش کردیم تا به شهرداری بیاید ولی انصافاً جایگاه و منزلت وی می‌طلبید تا در جایگاه بزرگ‌تر و بهتری فعالیت کند.

نماینده مردم لنگرود بابیان اینکه شفیعی در زمان تصدی خود در شهرداری تاکنون خدمات ارزنده‌ای را انجام داده است، تصریح کرد: جاده کومله به ملاط در نوع خود بی‌نظیر است که برای به‌کارگیری از ظرفیت موجود این استخر و جاده هنر و هنرمندی شهردار با کمک شورای شهر را می‌طلبد تا اقداماتی برای این فضا انجام شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *