صبح امروز معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها، تأسیسات عمومی و دولتی  از بیمارستان ۱۳۷ تختخوابی شهید سردارمرتصی حسین پور شلمانی در لنگرود بازدید کرد.     جعفر علیزاده در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۲درصدی این بیمارستان اظهار داشت: ظرف  دو […]

صبح امروز معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها، تأسیسات عمومی و دولتی  از بیمارستان ۱۳۷ تختخوابی شهید سردارمرتصی حسین پور شلمانی در لنگرود بازدید کرد.

 

 

جعفر علیزاده در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۲درصدی این بیمارستان اظهار داشت: ظرف  دو تا سه ماه اینده بیمارستان ۱۳۷ تختخوابی شهید حسین پور لنگرود به بهره برداری می رسد.

 

وی افزود: این بیمارستان در زمینی به مساحت چهارونیم هکتار در سه طبقه وبا زیربنا یازده هزار مترمربع ساخته شده است.

 

علیزاده بیان داشت:  بیمارستان جنرال شهید حسین پور لنگرود از چهار بخش تخصصی اصلی و پایه که شامل بخش های داخلی ؛جراحی زنان و زایمان ؛کودکان ؛پنج اتاق عمل؛ سه اتاق ال دی مخصوص زایمان و۱۹ تخت مراقبت ویزه در این بیمارستان طراحی شده وتا کنون ۷۰ میلیاردتومان هزینه شده است وبا نصب تجهیزات بیمارستان بالع بر۱۰۰ میلیاردتومان میباشد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:  بیمارستان۲۳۰ تختخوابی تالش تا ظرف یکماه اینده و بیمارستان ۴۵۰ تختخوابی پرفسورسمیعی در مرکز گیلان  سال اینده به بهره برداری می رسد.

خبرنگار و عکاس: ابوالفضل شکری