مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان به همراه معاون امور عمرانی استانداری و فرمانده سپاه قدس گیلان از عملیات اجرایی طرح تامین آب شرب ۹ روستای ییلاقی شهرستان املش بازدید کردند.     در حاشیه این بازدید مهندس محب علی رنج ور در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: : آبرسانی به ۲ […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان به همراه معاون امور عمرانی استانداری و فرمانده سپاه قدس گیلان از عملیات اجرایی طرح تامین آب شرب ۹ روستای ییلاقی شهرستان املش بازدید کردند.

 

 

در حاشیه این بازدید مهندس محب علی رنج ور در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: : آبرسانی به ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از جمعیت این روستاها در قالب مجتمع آبرسانی شهدای دهستان سُمام انجام می شود.

 

وی افزود: این مجتمع آبرسانی با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قدس گیلان در حال احداث است.

 

مهندس رنج ور، حجم عملیاتی این مجتمع آبرسانی را شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه، ساخت ۵ باب مخزن زمینی، اجرای ۲۷ هزار متر لوله گذاری و ۸ واحد ایستگاه پمپاژ عنوان کرد.

 

وی گفت: هم اینک پیشرفت فیزیکی مجتمع آبرسانی شهدای سُمام ۴۵ درصد است.

 

مهندس رنج ور پیش بینی کرد؛ با رفع برخی از موانع موجود در خصوص حفر چاه و تامین برق مورد نیاز ایستگاه پمپاژ، فاز اول این مجتمع آبرسانی در هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، اعتبار هزینه شده برای ساخت این مجتمع آبرسانی را تاکنون ۲۸ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: ۲۲ میلیارد ریال دیگر برای اتمام عملیات اجرایی این مجتمع مورد نیاز است.