جانشین فرماندهی ناحیه املش در جمع بسیجیان و آحاد مردم شهرستان املش ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک ولادت امام صادق و پیامبر اکرم(ص) گفت:بسیج و تفکر بسیجی یکی از تصاویر واقعی از کشور ماست؛بستر و کار مایه اصلی بسیج،تفکر و اندیشه بسیجی است.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار علی مهدی […]

جانشین فرماندهی ناحیه املش در جمع بسیجیان و آحاد مردم شهرستان املش ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک ولادت امام صادق و پیامبر اکرم(ص) گفت:بسیج و تفکر بسیجی یکی از تصاویر واقعی از کشور ماست؛بستر و کار مایه اصلی بسیج،تفکر و اندیشه بسیجی است.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار علی مهدی پوربه بسیج در کلام امام خمینی(ره)اشاره کرد و افزود:از دیدگاه امام(ره)بسیجی کسی است که در عمل علاقه خود را به پیشرفت و حفظ و گسترش اقتدارنظام اسلامی و حیثیت ملت مسلمان نشان دهد.

وی در ادامه با اشاره به افتخارات و خدمات بسیج تصریح کرد:حضور بسیج در دفاع مقدس وانجام عملیات های متعدد در دفاع مقدس،تلاش بسیج در سازندگی و محرومیت زدایی با گروه های جهادی ،خدمات رسانی بسیج در زمینه بهداشت،و تلاش در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی گوشه ای از فعالیت ای بسیج است.

جانشین فرماندهی ناحیه املش خاطرنشان کرد: بدون تفکر بسیجی ما نمیتوانیم به خوبی این مملکت را اداره کنیم؛ در تفکر بسیج هدف رسیدن به رضایت خداوند می باشد.

عکس و خبر: ابوالفضل شکری