21:53

1402/12/11

برگه تردد در دفاتر پیشخوان صادر می شود

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ فرماندار و رییس ستاد کرونای‌شهرستان با بیان اینکه از مردم می خواهم همچنان به روند خودمراقبتی و دیگرمراقبتی ادامه داده و نیز پایبند الزامات و پروتکل های بهداشتی باشند از جمله اینکه در مجامع عمومی رعایت فاصله گذاری اجتماعی،استفاده‌از‌ ماسک، عدم حضور‌غیرضرور‌ درتجمعات، عدم برنامه ریزی بمنظور سفرهاو دیدو‌ بازدیدهای نوروزی‌و موارد مشابه را بیش از پیش رعایت نمایند.
رییس ستاد کرونای شهرستان به دستگاه های نظارتی دستور داد:
محدودیت های درنظر گرفته شده از سوی ستاد شهرستانی‌درراستای قطع زنجیره بیماری کرونا باید باجدیت اجرا شود.
به سبب تهدیدات مرتبط با شیوع کرونا و به جهت ضرورت تداوم اقدامات بهداشتی، از شهروندان فهیم میخواهیم‌همچون ماه‌های گذشته‌حتی المقدور در خانه‌بمانند‌و‌جز در مواقع ضرور از منزل خارج نشوند و درصورت نیاز یک نفر بمنظور تامین مایحتاج ضروری جهت خرید روانه بازار شده و سریعا به منزل‌ بازگردد.
محمدرنجبرنیاول‌درادامه‌به‌موضوع صدور برگ‌تردد خوردو‌ اشاره و‌افزود:براساس مصوبه ستاد کرونای استان،از تاریخ ۱۶ اسفندصدور مجوز تردد بصورت نامه از سوی فرمانداری ها لغو و متقاضیان درصورت تمایل جهت دریافت مجوز تردد میتوانند ضمن ثبت نام در سامانه ودریافت کد رهگیری با مراجعه به دفاتر پیشخوان نسبت به دریافت مجوز اقدام و براساس نرخ مصوب از خدمات این دفاتر بهره مند گردند.

رییس ستاد کرونای شهرستان رنجبر درپایان از عموم مردم و شهروندانی که به توصیه های بهداشتی توجه نموده اند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *