رییس دانشگاه پیام نور شهرستان املش از نشست مشترک انجمن معتادان گمنام شهرستان املش (NA) با دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره دانشگاه پیام نور املش خبر داد.     بلال نظریان در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز، اظهار داشت: به دعوت ریاست محترم دانشگاه  و انجمن علمی رشته روانشناسی دانشگاه از اعضای روابط عمومی […]

رییس دانشگاه پیام نور شهرستان املش از نشست مشترک انجمن معتادان گمنام شهرستان املش (NA) با دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره دانشگاه پیام نور املش خبر داد.

 

 

بلال نظریان در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز، اظهار داشت: به دعوت ریاست محترم دانشگاه  و انجمن علمی رشته روانشناسی دانشگاه از اعضای روابط عمومی انجمن معتادان گمنام شهرستان جلسه ای با حضور اساتید و جمعی از دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره در سالن اجتماعات پیام نور املش برگزار شد.

 

 

وی افزود:در این جلسه که به منظور آگاهی سازی و آشنایی با انجمن و بیماری اعتیاد صورت گرفت، در ابتدا اعضای روابط عمومی گروه NA به معرفی انجمن و دستاوردهای خود پرداختند و تجربیات خود از قبل اعتیاد، چگونگی روی آوردن به مواد مخدر و طریقه ترک و پاکی خود پرداختند که بسیار جذاب، عبرت آموز و شنیدنی بود، سپس اساتید و تعدادی از دانشجویان  سئوالاتی را در قالب پرسش و پاسخ مطرح نمودند و مقرر گردید که این نشست ها بصورت مستمر انجام شود.

 

 

نظریان یادآور شد: دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره دروسی مانند روانشناسی اعتیاد و توانبخشی افراد با نیازهای خاص را در چارت درسی خود دارند که برگزاری چنین نشست ها و دوره های آموزشی میتواند به درک بهتر مفاهیم درسی شان کمک نماید.