رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از برگزاری یک دوره کلاس تخصصی آموزش تئاتر همزمان با فصل تابستان در این شهرستان خبر داد.      سید عباس موسوی  در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر افزود : برای اولین بار در شهرستان املش، یک دوره کلاس تخصصی آموزش تاتر زیر نظر […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از برگزاری یک دوره کلاس تخصصی آموزش تئاتر همزمان با فصل تابستان در این شهرستان خبر داد.

 

 

 سید عباس موسوی  در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر افزود : برای اولین بار در شهرستان املش، یک دوره کلاس تخصصی آموزش تاتر زیر نظر استاد مجرب و توانمند ” صفا صوفی سیاوش ” از فارغ التحصیلان رشته کارگردانی و بازیگری در اوقات فراغت تابستان ٩٨ در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش برگزار می گردد.

 

وی گفت : استاد صوفی سیاوش دارای تجربه بازیگری و کارگردانی در تاتر و فیلمهای سینمایی بوده که در کلاسهای پیش رو ، به صورت حرفه ای و با متد جدید به آموزش تاتر خواهد پرداخت.

 

موسوی ادامه داد : اجرای نمایش های خیابانی و صحنه ای – حضور در جشنواره های تاتر استانی و کشوری – اجرای جنگ های شادی و برگزاری کلاسهای خلاقیت نمایشی کودکان و نوجوانان ، از برنامه های جانبی این کلاسها خواهد بود.

 

علاقه مندان جهت ثبت نام به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش مراجعه نمایند.